Darmowa
konsultacja

Razem do celu!

Pierwsze spotkanie jest kompletnie
bezpłatne i bez zobowiązań.

Na Twoje życzenie podpiszemy umowę NDA.
Posiadamy własny wzór, lub możemy podpisać dokument przygotowany przez Ciebie

W jaki sposób działamy?

Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej…

…będziemy w stanie wspólnie określić potencjał i kierunek współpracy. Odpowiemy na palące kwestie, a także będziemy w stanie lepiej przygotować się do naszego spotkania. Na prośbę podpiszemy oczywiście umowę o poufności (NDA).

Następnie w trakcie wideorozmowy…

…zaprezentujemy stworzone wcześniej realizacje naszych systemów. Pokażemy Ci dostępne w nich opcje zarządzania w przedsiębiorstwie podobnym do Twojego. Objaśnimy ich działanie i możliwości.
Na tym etapie wspólnie przeanalizujemy zakres aplikacji, jaką moglibyśmy dla Ciebie wykonać, a także odpowiemy na nurtujące Cię pytania. 

Na spotkaniu poznamy się bliżej:

chętnie przyjedziemy do Twojej siedziby, by dokładnie przeanalizować procesy, które zostaną poddane automatyzacji i określić kluczowe punkty projektu aplikacji. Pozwoli nam to stworzyć koncept oraz – w konsekwencji – wykonać prototyp aplikacji. Takie spotkanie odbyłoby się bezkosztowo.
Warto też wiedzieć, o czym będziemy rozmawiać. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na niniejszej stronie. W poszczególnych zakładkach znajdą Państwo sporo informacji dotyczących naszych aplikacji.

Przy wycenie…

…stworzymy też prototyp, który zobrazuje dla Ciebie naszą koncepcję programu i stworzy pole do dalszych rozmów i prac. Zajmuje nam to zazwyczaj kilka dni.

Co ważne, możliwe jest modułowe budowanie aplikacji – zacznij od jednego procesu, a później dodawaj kolejne.

Gdy otrzymamy zielone światło…

…podczas całego procesu rozwoju Twojego oprogramowania widujemy się na regularnych spotkaniach online, podczas których będziesz miał okazję monitorować postępy oraz upewniać się, że wszystko idzie zgodnie z Twoją wizją i odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli tak…

…wdrażamy aplikację!

  1. Instalujemy oprogramowanie na Twoich urządzeniach,
  2. Szkolimy z jego obsługi kluczowe osoby w Twojej firmie,
  3. Pozostajemy w kontakcie!

Zakończenie wdrożenia i rozpoczęcie wsparcia technicznego

 Aplikacja już działa w Twojej firmie, ale może to być także tylko wstęp do dalszej współpracy. Ciągle możemy świadczyć dla Ciebie usługi wsparcia technicznego, a jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się rozszerzyć aplikację o kolejne funkcjonalności, niezwłocznie i z przyjemnością zajmiemy się nowym wyzwaniem.

Zostaw do siebie namiar – oddzwonimy

    *Pole obowiązkowe

    … lub wyślij nam wiadomość

      *Pole obowiązkowe