O Nas

W studiu Ardix Software tworzymy spersonalizowane oprogramowanie dla nowoczesnego zarządzania firmą. Szybko i niezależnie od branży.

Nasza misja

Chcemy ulepszać świat by zostawić go lepszym niż go zastaliśmy – to motto przekładamy na nasze działania w biznesie. Jesteśmy dumni z faktu, że dzięki rozwijanej przez nas unikatowej technologii od lat wspomagamy funkcjonowanie naszych klientów i pomagamy im się tak dynamicznie rozwijać.

O nas

Ardix Software to marka wykorzystująca nowoczesną, unikatową technologię do tworzenia specjalistycznych systemów ERP, oferując pełne spektrum zarządzania przedsiębiorstwem w jednej aplikacji.

Ardix Software to marka tworzona przez profesjonalistów, doceniana przez klientów za szybkość realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów oraz dużą dbałość o bezpieczeństwo, zarówno danych użytkowników, jak i przebiegu procesu wdrożenia systemu.

Tym, co wyróżnia markę, oprócz ścisłego dopasowania aplikacji do potrzeb firmy, to również rzetelne doradztwo na każdym etapie realizacji projektu.

W codziennej pracy stawiamy na partnerskie relacje z klientami. Ardix Software to synonim niezawodności, skuteczności i specjalistycznego wsparcia w dziedzinie IT.

Wartości,
które tworzą markę Ardix Software

Indywidualne podejście

Wierzymy, że każda firma jest wyjątkowa, dlatego do prawidłowego funkcjonowania wymaga indywidualnych narzędzi. Każdą współpracę rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z firmą klienta oraz stojącymi przed nią wyzwaniami. Dzięki trafnemu rozpoznawaniu potrzeb przedsiębiorstwa tworzymy aplikacje o spersonalizowanym zestawie funkcjonalności.

Działanie na maksymalnych obrotach

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nigdzie, tak jak w biznesie, nie sprawdza się powiedzenie „czas to pieniądz”. Dzięki niezwykłemu połączeniu naszej unikatowej technologii i zrozumieniu rzeczywistych procesów zarządzania zasobami w firmach, opracowaliśmy system, który umożliwia nam realizację projektów w maksymalnie krótkim czasie.

Innowacyjność oparta na technologii

Chcemy oferować naszym klientom rozwiązania bardziej skuteczne i dostosowane do ich indywidualnych wymagań, aniżeli ma to miejsce w przypadku standardowych systemów ERP. Dlatego opracowaliśmy naszą unikatową, innowacyjną technologię, która pozwala nam na tworzenie prostych w obsłudze, intuicyjnych i funkcjonalnych aplikacji. Szybciej, efektywniej i wydajniej, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa i ochrony danych.

Partnerstwo i zaufanie

Nasze relacje z klientami oparte są na partnerstwie, zaufaniu, elastyczności w rozwiązywaniu problemów oraz najwyższej jakości obsłudze. Zapewniamy rzetelne doradztwo i zaangażowane wsparcie naszych ekspertów IT zarówno przed, w trakcie, jak i po realizacji projektu.

Krok,
od którego wszystko się zacznie

Razem stworzymy oprogramowanie idealne do Twoich potrzeb